09 października 2020

CENTRUM KULTURY I WYPOCZYNKU 
W PROSZOWICACH ZAPRASZA NA 
TRYPTYK PROSZOWICKI 

CUDNE HISTORIE BAJKĄ OPOWIEDZIANE

 

Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach realizuje projekt pn. TRYPTYK PROSZOWICKI, czyli CUDNE HISTORIE BAJKĄ OPOWIEDZIANE, dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci.

W związku z pandemią i ograniczonymi możliwościami bezpośrednich kontaktów przenieśliśmy teatr do sieci internetowej. Dzięki programowi „Kultura w sieci 2020”, stworzyliśmy autorskie spektakle teatralne dla młodych widzów. Co ciekawe, dostępne są one także dla osób niesłyszących (tłumaczone na język migowy).

Na naszej nowej stronie internetowej: www.ckproszowice.pl można bezpiecznie, wygodnie i całkowicie za darmo uczestniczyć w bajkowych historiach o Sztukmistrzu, Smoku, czy Wodniku. Tryptyk składa się z trzech opowieści:

Talizman Proszowicki – to magiczna opowieść o tym, że w życiu ważne są dobro, miłość, wzajemne wsparcie i szacunek, a chciwość nie popłaca.

Smocza Kronika – historia o tym, że każdy ma w życiu swoją misję i cel do spełnienia, jakiś talent, zainteresowania i pasję do rozwijania, nawet mały Smoczek Obiboczek.

Psotnik Wodnik – to opowieść o tym, że należy ponosić odpowiedzialność za błędy, które się popełnia i że nie można brać cudzych rzeczy bez pytania.

Zachęcamy wszystkie dzieci do skorzystania z naszej oferty. Mamy nadzieję, że z zaciekawieniem będziecie oglądać bajki, wraz z rodzicami i dziadkami, i nie raz do nich powracać! Może będą też okazją do wspólnej rozmowy o tym, co w życiu jest naprawdę ważne.

Serdecznie zapraszamy na naszą nową stronę: www.ckproszowice.pl

Filmy dostępne są również na naszych profilach: YouTube oraz Facebook.

 

 

www.centrumkulturynowebrzesko.pl