18 lutego 2019

Dobiegły już końca długo wyczekiwane przez dzieci i młodzież ferie zimowe. Pozostawiły one miłe wspomnienia, które zostaną w pamięci na długo. Podczas tegorocznych ferii na dzieci czekało wiele atrakcji i zajęć przygotowanych w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Nowym Brzesku. W czasie dwóch tygodni na dzieci czekały robótki plastyczne, podczas których wykonywały brazylijskie maski karnawałowe oraz wesołe kukiełki, ozdabiały torby ekologiczne, nie zabrakło także  wielu gier, oraz zabaw integracyjnych takich jak ,,Zgaduj zgadula” czy ,,Tak lub Nie” oraz długo wyczekiwane karaoke. Na zakończenie pierwszego tygodnia ferii odbyła się wycieczka do Multikina na bajkę ,,Ralph Demolka w internecie”.

W trakcie drugiego tygodnia ferii w kalendarzu wypadło bardzo ważne święto dla każdego wnuka i wnuczki czyli Dzień Babci i Dziadka. Dlatego wśród zajęć nie mogło zabraknąć warsztatów plastycznych podczas, których dzieci przygotowały laurki dla swoich Dziadków. Wszystkim sprawiło to wielką radość, każdy włożył wiele pracy w wykonanie jak najładniejszej laurki. Wykonane prace zostały zabrane do domów i wręczone Babciom i Dziadkom. W drugim tygodniu ferii odbyła się wycieczka do Nowohuckiego Centrum Kultury na spektakl teatralny pt. ,,Zorro” .

Wszystko co dobre szybko się kończy i tak upłynął czas ferii zimowych zorganizowanych dla dzieci z Gminy Nowe Brzesko przez Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Promocji w Nowym Brzesku. Do zobaczenia za rok!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w zakładce GALERIA.

FERIE W MIEJSKO-GMINNYM CENTRUM KULTURY I PROMOCJI