06 grudnia 2021

SPOTKANIE Z ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM W M-GCKIP

Spotkanie z Świętym Mikołajem w M-GCKiP

Podczas tegorocznego spotkania z Świętym Mikołajem w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Nowym Brzesku odbył się teatrzyk pt. ,,Zimowa opowieść” w wykonaniu Studia Teatralnego KRAK-ART.

Niezwykle ciekawy i zabawny występ zabrał najmłodszych widzów w niezapomnianą podróż do świata baśni i bajek. Było to wspaniałe przedstawienie teatralno-muzyczne, zachęcające widzów do wspólnej zabawy. Barwne kostiumy oraz bogata scenografia w pełni oddały baśniową atmosferę i klimat spektaklu. Humorystyczne dialogi sprawiły, że w czasie spektaklu dobrze bawiły się zarówno dzieci jak i dorośli.

Po zakończeniu przedstawienia wszyscy zebrani najbardziej oczekiwali momentu, w którym miał pojawić się długo wypatrywany gość- Święty Mikołaj. Przyjechał punktualnie i sprawił wiele radości wszystkim uczestnikom spotkania. Mikołaj pomimo swojego napiętego terminarza poświęcił każdemu maluchowi chwilkę.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i mamy nadzieję, że za rok znowu się zobaczymy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania.