18 lutego 2019

Podczas tegorocznego spotkania  ze Świętym Mikołajem w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Nowym Brzesku odbył się teatrzyk pt.,, Czerwony Kapturek” w wykonaniu Studia Teatralnego KRAK-ART. Baśń Charles’a Perraulta jest dobrze znana dzieciom, jednak umiejętności aktorskie, barwna scenografia i wesołe dialogi powodowały, że z zainteresowaniem śledziły przygody głównej bohaterki. Opowieść  przestawiona z przymrużeniem oka , wilk nie straszny lecz śmieszny.  Interaktywny charakter spektaklu ułatwiał małym widzom koncentrację uwagi, podtrzymywał ich zainteresowanie i ułatwiał zrozumienie przesłania.  Humorystyczne dialogi sprawiły, że w czasie spektaklu dobrze bawiły się  dzieci jak i dorośli.

Po zakończeniu przedstawienia wszyscy zebrani najbardziej oczekiwali momentu kiedy miał pojawić się  długo wypatrywany gość- Święty Mikołaj. Przyjechał punktualnie i sprawił wiele radości wszystkim uczestnikom spotkania. Mikołaj pomimo swojego napiętego terminarza poświęcił każdemu maluchowi chwilkę. Dla każdego przygotował prezent bo wszystkie zebrane dzieci były grzeczne.  Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę oraz dużo.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania w zakładce GALERIA.

SPOTKANIE ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM W M-GCKIP