18 października 2024

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO
JESIENNE DRZEWO

Wyniki konkursu plastycznego ,,JESIENNE DRZEWO”

W dniu 17 października 2024r. o godzinie 12.00 w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Nowym Brzesku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „JESIENNE DRZEWO”. Na konkurs wpłynęło 60 prac plastycznych. Komisja konkursowa oceniła prace, szczególnie biorąc pod uwagę: samodzielność i oryginalność wykonania pracy, zgodność z tematem, estetykę wykonania oraz walory artystyczne takie jak: kompozycja oraz gama kolorystyczna.

Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Promocji w Nowym Brzesku dziękuje wszystkim uczestnikom, którzy włożyli wiele starań w przygotowanie prac i zaprezentowanie swojej twórczości.

Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.

Drodzy uczestnicy informujemy, że nagrody i dyplomy zostaną przekazane do Waszych przedszkoli i szkół .

Wyniki konkursu:

I miejsce: Amelia Kamieniarz kl. IIb Zespół Przedszkolno-Szkolny w Nowym Brzesku

II miejsce: Ksawery Szydłowski kl. I Szkoła Podstawowa w Mniszowie

III miejsce: Julita Wiecheć kl. III Szkoła Podstawowa w Sierosławicach