21 października 2021

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO KOLORY JESIENI

Wyniki konkursu plastycznego ,,KOLORY JESIENI”

W dniu 21 października 2021r. o godzinie 10.00 w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Nowym Brzesku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „KOLORY JESIENI”. Na konkurs wpłynęło 72 prace plastyczne. Komisja konkursowa oceniła prace, biorąc pod uwagę: zgodność pracy z tematem, estetykę wykonania, oryginalność, pomysłowość, samodzielność wykonania pracy oraz walory artystyczne takie jak: kompozycja, gama kolorystyczna i technika wykonania.

Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Promocji w Nowym Brzesku dziękuje wszystkim uczestnikom, którzy włożyli wiele starań w przygotowanie prac i zaprezentowanie swojej twórczości. Słowa podziękowania kierujemy również do dyrektorów szkół, nauczycieli i opiekunów, którzy zachęcali do udziału w konkursie.

Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach. Drodzy uczestnicy informujemy, że nagrody i dyplomy zostaną przekazane do Waszych przedszkoli i szkół .

Oto lista zwycięzców:

I kategoria: przedszkole

I miejsce: Dominik Zapart – Przedszkole Sierosławice

II miejsce: Olaf Zając – Przedszkole Sierosławice

III miejsce: Julia Wiecheć – Przedszkole Sierosławice

Wyróżnienie: Dominika Szczepańska- Przedszkole Sierosławice

II kategoria: klasa I-III szkoła podstawowa

I miejsce: Tessa Sarna- Szkoła Podstawowa w Sierosławicach

II miejsce: Julia Gorzałczany- Szkoła Podstawowa w Nowym Brzesku