15 marca 2024

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO
ZAJĄCZEK WIELKANOCNY

Wyniki konkursu plastycznego ,,ZAJĄCZEK WIELKANOCNY”

W dniu 15 marca 2024r. o godzinie 12.00 w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Nowym Brzesku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „ZAJĄCZEK WIELKANOCNY”. Na konkurs wpłynęło 69 prac plastycznych. Komisja konkursowa oceniła prace, szczególnie biorąc pod uwagę: samodzielność wykonania pracy, zgodność z tematem, estetykę wykonania, oryginalność, pomysłowość oraz walory artystyczne takie jak: kompozycja, gama kolorystyczna i technika wykonania. Komisja konkursowa podjęła decyzję, że w związku z dużą ilością prac w kategorii przedszkole zostanie ona podzielona na kategorię format pracy: płaska i przestrzenna.

Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Promocji w Nowym Brzesku dziękuje wszystkim uczestnikom, którzy włożyli wiele starań w przygotowanie prac i zaprezentowanie swojej twórczości. Słowa podziękowania kierujemy również do dyrektorów szkół, nauczycieli i opiekunów, którzy zachęcali do udziału w konkursie.

Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach. Drodzy uczestnicy informujemy, że z powodu dużej ilości prac nagrody i dyplomy zostaną przekazane do Waszych przedszkoli i szkół .

Wyniki konkursu:

I kategoria – przedszkole