29 marca 2021

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO
NAJŁADNIESZA OZDOBA WIELKANOCNA

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO NAJŁADNIEJSZA OZDOBA WIELKANOCNA

W dniu 29 marca 2021 roku o godz. 9.00 w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Nowym Brzesku odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego pn. „NAJŁADNIEJSZA OZDOBA WIELKANOCNA”. Konkurs skierowany był do dzieci w wieku przedszkolnym uczęszczających do przedszkoli na terenie gminy Nowe Brzesko. Celem konkursu było przede wszystkim pobudzenie aktywności twórczej i artystycznej dzieci, podtrzymywanie tradycji związanych z okresem Świąt Wielkanocnych oraz rozwijanie zdolności manualnych dzieci. Przedmiotem konkursu było wykonanie ozdoby wielkanocnej dowolną techniką plastyczną.

Na konkurs wpłynęło łącznie 25 prac. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz świąteczny upominek. Uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Drodzy uczestnicy konkursu informujemy, iż związku z sytuacją epidemiologiczną nagrody i dyplomy zostaną przekazane do Waszych Przedszkoli.